Biz Dental Klinik

biz-dental-logo-2

Günümüz estetik anlayışında güzel ve etkileyici bir gülümseme, bireylerin sosyal yaşamında önemli bir rol oynamaktadır. Son yılların gözde tedavilerinden biri olan Hollywood Smile kavramı da bu bağlamda giderek daha fazla popülerlik kazanmakta ve diş estetiği alanında en fazla tercih edilen uygulamalar arasındaki yerini sağlamlaştırmaktadır. Peki, estetik diş hekimliğinde Hollywood Smile neden bu kadar rağbet görmektedir?

hollywoodsmile-bizdentalklinik

Hollywood Smile Nedir?

Hollywood Smile, adından da anlaşılacağı gibi Hollywood yıldızlarınınki gibi parlak, beyaz ve kusursuz dişlere sahip olmayı amaçlayan bir estetik diş hekimliği uygulamasıdır. Bu prosedür, kişinin diş yapısının ve renginin mükemmelleştirilmesini hedefler. Hollywood Smile uygulaması, yalnızca dişlerin beyazlatılmasını değil, aynı zamanda dişlerin hizalanmasını, şekil bozukluklarının düzeltilmesini ve genel olarak estetik bir gülüş elde edilmesini içerir.

Hollywood Smile Nasıl Yapılır?

Hollywood Smile uygulaması genellikle birkaç aşamadan oluşur. Uygulama aşamaları ise kişinin diş yapısına, ihtiyaçlarına ve isteklerine göre şekillenir. Kusursuz dişlere ulaşmanın en iyi yollarından biri olan bu uygulamanın ilk adımı sizin de tahmin ettiğiniz gibi ilk muayene ve planlama aşamasıdır. Hekiminizle yaptığınız detaylı muayene ve danışma seansı ile dişlerinizin mevcut durumu değerlendirilir ve size en uygun tedavi planı oluşturulur.

Tedavi planlamasının ardından diş temizliği ve beyazlatma işlemi ile süreç ilerler. Beyazlatma işlemi, dişlerin doğal rengini birkaç ton açarak daha parlak bir görünüm elde edilmesini sağlar. Eğer dişlerinizde çapraşıklık ya da hizalanma sorunları varsa da ortodontik tedaviler veya Invisalign gibi yöntemler ile diş estetiği sağlanır. Dişlerdeki şekil bozuklukları ya da boşluklar için ortodontistlerin uygulayabileceği farklı pek çok tedavi yöntemi vardır. Dişlerdeki şekil bozuklukları veya boşluklar, porselen kaplamalar veya bonding işlemleri ile de düzeltilebilir.

Gerekli tüm işlemler tamamlandıktan sonra son rötuşlar gerçekleştirilerek hayalinizdeki sağlıklı gülümsemeye ulaşmanız sağlanır.

Hollywood Smile Avantajları

Hollywood Smile uygulamasının pek çok avantajı bulunmaktadır. Tabii ki bu avantajlar arasında en dikkat çekici olanı kişilerdeki öz güven artışıdır. Çünkü parlak ve kusursuz bir gülümseme, bireylerin öz güvenini önemli ölçüde artırır. Hollywood Smile tedavisinde, uygulamalara diş temizliği ve bakımı ile başladığından bu tedavi genel ağız sağlığının iyileştirilmesine de katkı sağlar. Ayrıca tedavi sonrasında düzenli diş kontrolleri ve tedavilerle ağız sağlığının devamlılığının sağlanması amaçlanır.

Biz Dental Diş Kliniği, en uygun Hollywood Smile fiyatları ile estetik bir gülümseme elde etmek isteyenler için mükemmel bir seçenek sunar. Siz de Hollywood yıldızlarının gülümsemesine sahip olmak ve sosyal hayatınızda bir adım öne çıkmak istiyorsanız kliniğimizle iletişime geçebilir, alanında uzman ortodontistlerden donanımlı bir klinik ortamında hizmet almanın keyfini yaşayabilirsiniz.

× Online Randevu